Cukiernia

24 Lut / by: Karmel Itka / 0 comments / tags : ,,,

Cukiernia

Od wielu lat na polskim rynku istnieje nasza renomowana cukiernia, która wyróżnia się przede wszystkim wysokiej klasy ofertą niesamowicie wyrafinowanych smakowo wyrobów cukierniczych. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie robienia deserów w postaci standardowych ciast w rozmaitych rodzajach i smakach. Istnieje sposobność zlecenia naszym cukiernikom przygotowania ciast na specjalne życzenie naszych klientów. Dodatkowa część naszej atrakcyjnej oferty to również torty.

Jesteśmy cukierniczymi mistrzami wyrobów takich jak klasyczne torty oraz torty okolicznościowe. U nas bezproblemowo zamówisz torty weselne, jubileuszowe, dziecięce oraz komunijne. Ponadto usługi cateringowe warszawa zapewniamy także bardzo bogaty wybór ciastek, na jakie składają się ciastka drożdżowe, w tym także ciasteczka kruche i przekładane. Jeżeli chcesz posmakować niesamowicie wyrafinowanych smakowo specjałów z dziedziny słodkości, trafiłeś idealnie. Zapraszamy cię do któregoś z naszych lokali, gdzie możesz na miejscu zdegustować wybrane formy piekarskie naszych cukierników.

Cukiernia

Proponujemy także menu na wynos oraz indywidualne zamówienia klientów. Zapewniamy transport wypieków naszego autorstwa z zastosowaniem fachowych auto-chłodni, dzięki czemu przybywające na miejsce wyroby będą w idealnym stanie i solidnej jakości oraz estetyczne tak jak tuż po wyjęciu z piekarnika.

catering warszawa