Przygotowanie do ślubu – facet

Nie wiem dlaczego większość kobiet uważa, że mężczyźni nie przejmują się w ogóle swoim ślubem. Nie wystarczy im wytłumaczyć, że my w porównaniu do nich poświęcamy po prostu kilka razy mniej czasu i uwagi do przygotowań. Jeżeli mamy do wyboru czy zamartwiać się ich suknią ślubną czy może grać (ćwicząc tym samym -oczywiście- nasz umysł) to chyba wiadomo co wybierzemy 😉

Tak między nami mówiąc to przecież oczywistym jest, że bardzo nam zależy aby w tym jednym jedynym dniu w życiu wypaść jak najlepiej. Szczególnie, że będą teściowie, którzy obserwując każde nasze poczynanie biorą nas pod lupę.

Mojego kolegi żona ostatnio nakrzyczała na niego (miesiąc przed ślubem!), że dopiero uczy się wiązać krawat. Przecież wcześniej nie potrzebował tej umiejętności. Jako dziecko mama wiązała, później można było kupić już zawiązane. Pamiętacie takie na gumce? (Przykładowo, mi na maturę siostra zawiązała i tak wisi, aż po dzisiejszy dzień. Przecież węzeł jest przesuwny 😉 Ponad to czy umiejętność i znajomość jak zawiązać krawat śledzik jest, aż tak niezbędna aby się o to tyle pluć? Warto w tym miejscu podkreślić, że niektóre kobiety nie potrafią pomalować dobrze paznokci, nie wspominając już pokracznego chodzenia na obcasach, natomiast potrafią nakrzyczeć na nas za taką błahą rzecz. I to może jest to co trzeba było zauważyć od początku.

Mężczyźni o tak mało rzeczy dbają w swoim wyglądzie, że to później jest wytykane, iż za mało przy sobie robią

Z drugiej strony jak facet jest “wypindrowany” to też nie dobrze, bo od razu krzyczą za nim ‘ty pedale’. I tak źle i tak nie dobrze. I co? Znów wychodzi na to, że nie da się nikomu dogodzić. Ja tam zrzucam wszystko na kobiece hormony. Gdyby nie one to kobiety byłyby bardziej podobne do nas. I byśmy sobie więcej poużywali 😉

Doceńmy mężczyzn za ich cechy wrodzone. Oni są lepszymi logikami, dzięki czemu tworzą dla nas wynalazki i sposoby pracy, który sprawia, że życie jest lżejsze. Zobaczcie, że taki jeden zakład automatyki przemysłowej, w którym pracują prawie sami mężczyźni wykonuje projekty, dzięki któremu mamy funkcjonalne pralnie chemiczne, automatyczne układy produkcyjne itd. Nasz mężczyzna, który zastanawia się jak wykonać podzielnik prądowy, którego impedancja wejściowa będzie odpowiednia może nie mieć głowy do tego, żeby zadbać o swój wygląd nawet w tym szczególnym dniu.